Strona główna | Kontakt

Strona zrealizowana we współpracy ze Spectrum Marketing © 2019

SOLIDUM Kaczmarek Sp. J.

WARSZAWA * BEŁCHATÓW * J. GÓRA

Wierzytelności

Jeżeli klienci Twojej placówki zalegają z płatnościami, zrezygnowali z usług nie rozwiązując umowy, kwoty wydają Ci się zbyt małe aby dochodzić roszczenie,  brakuje Ci czasu, aby zająć się sprawami swoich dłużników zdaj się na Solidum, pomożemy odzyskać Ci należne środki, przy minimum Twojego zaangażowania.

Skuteczne odzyskiwanie długów i dochodzenie roszczeń

 

Oferujemy kompleksowe dochodzenie wierzytelności przysługujących w stosunku do aktualnych lub byłych klientów Państwa placówki, którzy nie dokonali płatności za świadczone usługi. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju, a sukcesy odnosimy również w dochodzeniu wierzytelności o niskich wartościach.

 

Dochodzenie roszczeń

 

może być trudnym zadaniem, dlatego warto zaufać profesjonalistom. Jako kancelaria Solidum posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia tego typu spraw i wiemy, jak stworzyć najlepsze warunki dla korzystnego rozwiązania problemu.

 

Czego dotyczą sprawy względem wierzytelności?

 

Sprawy dotyczące zaległych płatności i dochodzenia roszczeń z tego tytułu są skomplikowane dla każdego właściciela działalności świadczącej różne usługi. 

 

Każdy chce bowiem utrzymywać dobre relacje z odbiorcami usług, lecz dochodzenie roszczeń w zakresie przysługujących nam zaległych płatności jest naszym prawem. Jeżeli zdecydują się Państwo oddać opiekę nad tak wymagającą sprawą w nasze ręce, pomożemy rozwiązać to w sposób profesjonalny i z maksymalną korzyścią dla Państwa.

 

Na każdym etapie sprawy tłumaczymy, jakie kroki i dlaczego podejmujemy, aby dochodzenie roszczeń przebiegało w sposób efektywny. Wyjaśnimy cały proces w sposób klarowny i przejrzysty, mogą Państwo oczekiwać transparentności i profesjonalnej pomocy.

 

Prosty schemat działania:


  • Podpisanie umowy. 

  • Przejęcie od Zleceniodawcy dokumentacji potrzebnej do dochodzenia roszczenia (umowa; inne dokumenty wytworzone przez placówkę).

  • Dochodzenie wierzytelności na drodze przedsądowej - wezwanie dłużnika do zapłaty.

  • Dochodzenie roszczenia na drodze postępowania sądowego (w przypadku braku skuteczności wezwania do zapłaty).
     

Czy ponosisz jakieś koszty?


Gwarantujemy, że nie zapłacą Państwo ani złotówki do momentu pozytywnego rozwiązania sprawy. 
Państwa placówka / firma nie ponosi żadnych kosztów dochodzenia roszczenia (opłat technicznych, opłat skarbowych, wpisów sądowych itp.). Wynagrodzenie SOLIDUM jest ustalane w porozumieniu z placówką (na bardzo preferencyjnych warunkach) i naliczane jest dopiero po skutecznym wyegzekwowaniu roszczenia.

 

Dodatkowo placówkom, z którymi współpracujemy oferujemy darmową pomoc w zakresie przygotowania i weryfikacji umowy z klientami oraz inną pomoc prawną, aniżeli dochodzenie roszczeń.

Imię i Nazwisko:
Telefon:
TWÓJ E-MAIL:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zgłoś się do nas. Pomożemy!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:  Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora SOLIDUM Kaczmarek Sp. J., z siedzibą w Jeleniej Górze ul. Alfreda Wiłkomirskiego 5 lok. 30, 58-506 Jelenia Góra. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail solidum@adres.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną SOLIDUM Kaczmarek Sp. J., ul. Alfreda Wiłkomirskiego 5 lok. 30, 58-506 Jelenia Góra.  Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są w Polityce Przetwarzania Danych.